Gezuar Ditelindjen! "Un nuk mendoja se mund t merrje ndonj cuter, por gabova, duke par q shijoje tortn tnde! "Ju keni hijeshuar jetn ton pr nj vit t plot. Prania juaj e ka br jetn ton t jashtzakonshme dhe t bukur. Ju mund t jeni thjesht nj fmij dhe mund t mos interesoheni vrtet, por ne ju premtojm se do ta festojm ditlindjen tuaj me madhshti dhe dhunti. Ne ju urojm nj ditlindje shum t veant sepse mbushni nj vje vetm nj her. Prqafo ditn tnde speciale!, N ditlindjen tnde, dua t t them sa shum mnyra q m t n jetn time dhe sa i ndrgjegjshm jam q jam prind i yt. Gzuar ditlindjen voglushit m t lezetshm dhe t relaksuar, t bukur ndonjher. E dashur vajza ime e mbl, Sot zemra ime sht kaq e mbushur me dashuri dhe mirnjohje. Prania juaj n jetn ton i bn jett tona t shklqejn. "Ju jeni nj princesh e vogl aq e bukur saq do prind do t dshironte t'ju kishte. 246. "Vetm mendo hern tjetr q do t festojm ditlindjen tnde, do t jesh dyfishi i moshs q ke tani. Ju mbase nuk do ta mbani mend sot, por ne do ta kujtojm! 230. Gzuar ditlindjen e par! 227. Ketu mund te gjeni shume urime qe ta uroni vajzen tuaj per ditelindjen e saj e cila eshte e vecante per ty si nene. Mund ta mbushim ditn tuaj me shum dhurata dhe mblsira q t mund t'i ndajm t dy. Gzuar ditlindjen! Gzuar ditlindjen e par! Un mund t shoh nj t ardhme t mrekullueshme n syt tuaj. "Un nuk kam bler asnj tort pr ju. Ajo po ngrthen stilin tuaj.. 282. Gzuar 1 vjetorin. Gzuar ditlindjen e par. Mami dhe babi ju duan shum t dy! Jo se ke nevoj pr m shum sheqer pasi je gjja m e mbl q kam par ndonjher.Urime pr ditlindjen e par pr vajzat dhe djemt. Ju jeni nj fmij i vogl interesant. Ne ju duam shum. Urime pr ditlindjen pr fmijn m t dashur un q un njoh. Shija e torts suaj mund t mos ju mbetet kurr prgjithmon n mendje, por v bast se do ta mbani mend prgjithmon dashurin q e bnte motra juaj e madhe. Mos u shqetso, un do ta kuptoj nse ju plqen letra ambalazhi m shum se ajo dhurat Un zgjodha pr ty. TI je obsesioni i fundit i gjith familjes. Gzuar ditlindjen! koha fluturon kaq shpejt! Ti m ke br t sfidoj gjithka pr t qen mir, m ke inkurajuar t luftoj dhe n shum raste m ke br njeri m t mir e m t duruar. Gzuar ditlindjen! , 63. "Mund ta bsh kdo q t krcej n gishta, me pelenat e tua t ndyra dhe grvishtjet e tua t vazhdueshme! "Duke ju dshiruar asgj, por lumturi n ditn tuaj t madhe sot. "Nuk ka asnj tjetr me e bukura dhurat sesa ti kam gjetur ndonjher n jetn time. Gzuar ditlindjen, princi im i vogl! 278. Sot buzqesh pr gjrat e vogla dhe ushqej do moment lumturie. 238. T duash sht e leht. 267. Kaloni nj dit t shijshme dhe patjetr t rregullt. Ti i meriton t gjitha gjrat m t mira q t vijn, djali im i dashur. Urime Ditelindjen Moter (Urime te Ndryshme) Ketu do gjeshe urimet me te bukura qe ta urosh motren tuaj per ditelindje. Urimet pr ditlindjen e par pr nj foshnj jan m t muara pr t voglin tuaj. M e ngrohta ditlindje pershendetje princeshes time te vogel te lezetshme! Nuk kishte shum koh q vetm po msonit se si t zvarriteshit. Ju mund t mos e mbani mend, por ne t gjith do ta kujtojm se si special sht - i pari nga shum q do t vij! "Viti yn i par me ju ka qen viti m i veant i jets son. Fmija juaj mund t shkoj drejt torts tuaj t bukur t bhet fillimi i udhtimit tuaj drejt kohrave m t mira n jetn tuaj. Ti me t vrtet e meriton botn, djali im. Gzuar ditlindjen voglushe!, 92. "Gzuar ditlindjen, e dashur mbesa e vogl! Ju bni vetm nj her, kshtu q kaloni nj dit t shklqyeshme. 192. Vendosni tuajin m t shklqyeshm visheni dhe kpuct tuaja m t shklqyera, sepse ju meritoni t trajtoheni si asgj tjetr prve mbretror, jo vetm n kt dit, por n do dit pr pjesn tjetr t jets tuaj t gjat. Gzuar ditlindjen, vajza ime!, N ditlindjen tnde, dua t t uroj nj vit t mrekullueshm dhe t plot me mirsi dhe begati. "Issht nj dit shum e veant pr ju dhe familjen tuaj. Mos harroni nga keni ardhur . 204. T gjitha ndrrat e tua t realizohen dhe Zoti t kurorzoft me gjith suksesin n jet. 287. "Drgimi i ktij mesazhi t ditlindjes zonjs s vogl t lezetshme q i ka dhn t gjithve tr gzimin q kur erdhi n jetn ton! Sot sht dita jote e madhe, djal i vogl! Gezuar 1 vjetorin. Buzqeshjet tuaja jan m t lezetshmet, puthjet tuaja jan m t mbla dhe ne i kemi br zemrat tuaja prej ari! , 49. Gzuar ditlindjen e par! Gzuar ditlindjen e par. Gzuar ditlindjen e par pr ju! do dit dhe moment me ju n jetn ton sht nj dhurat e vlefshme dhe e pazvendsueshme!, 53. Te duaaa! Kurr mos e nnvlersoni fuqin q zotrojn fmijt njvjear. Andaj ia uroni asaj ne menyren me te mire te mundur. Mund t merrni gjithka q dshironi n jet dhe gjithka q meritoni! 221. "Ditlindja juaj e par sht jashtzakonisht e veant sepse tortn tuaj mund ta keni me duar, kmb ose fytyr! Shto nj koment n kt prgjigje 2 Hmmm, [email mbrojtur] Gzuar ditlindjen e 1-t! Ju lutemi, mos u rritni shum shpejt dhe mbani mend gjithmon t buzqeshni! Gzuar ditlindjen, vajza ime!" "N ditlindjen tnde, dua t t uroj nj vit t mrekullueshm dhe t plot me mirsi dhe begati. Shijoni momentet dhe momentet tuaja t kndshme. 210. fati.gzuar ditlindjen Per vajzen e cila me ndihmoj ta kuptoj definicionin e jetes ne thelb. Jeni tashm nj vje? Gzuar ditlindjen, e dashur. ", 21. "Urime ditlindjen babai m i mir dhe shoku m i mir. 294. "Gzuar 1-vjetorin m t mir t engjllit tim t vogl! Sa me fat jam q je i imi! Te dergoj urime te ngroheta per ditelindjen tende, te uroj shendet dhe lumturi ne jete. Gzuar ditlindjen e par!, 38. ne lutemi dhe shpresojm q ju t festoni shum ditlindje m shum gjat viteve t ardhshme. "Shpresoj q ju t keni nj ditlindje t plot! T kem ty n jetn time ka qen thesari m i madh i jets sime. Ju faleminderit. Keni nj ditlindje t par t jashtzakonshme! Premtoj se un do t jem gjithnj vendi ku do t ndihesh e sigurt dhe e mbrojtur. 146. 115. Nse doni t shtypni ato dshira n nj kart, shkruajini ato n nj banderol, ose lexojini ato t gjithve pr at fmij t veant nj vjear. 155. 242. Faleminderit Zotit q erdhi n jetn tuaj nj foshnj kaq trheqse. 244. "Le t bhemi gati pr festn derisa t hahet feta e fundit e torts. "Ne kemi djalin m t mir n bot, dhe t gjith ju duam shum. Un te jam mirnjohse q t kam pjese n jetn time! Jam me fat. "Nj foshnj e veant si ju nuk meriton asgj prve dashuris dhe lumturis, dhe jeta juaj qoft gjithnj e m prmbushse! "Ndrsa hapni kapitullin tuaj t par n bot, gzuar ditlindjen fmijs m t mbl q kam njohur! Gzuar ditlindjen. 270. , 80. Ju ngriheni me rastin dhe Un jam ndonjher i knaqur me ju. 154. Atehere keni ardhur ne vendin e duhur, ketu do te keni disa urime shume te bukra per Urime per Ditelindjen e Vajzes. Gzuar ditlindjen e mi t mrekullueshme vajz! Ju i bni t gjith rreth jush shum m t lumtur. Kshtu, urimet dhe lutjet tona m t thella pr ju mund t bhen realitet kt vit dhe prgjithmon. "T shikosh princeshn ton t rritet si kjo ka qen pamja m e mir e jets son! Atehere keni ardhur ne vendin e duhur per te gjetur Urime Ditelindjen Vajza Ime. Duke ju drguar urimet m t mira t ditlindjes prmes ktij mesazhi! "Gzuar, me shklqim, t mbl, t shndetshm, argtues t gjitha gjrat i shpresoj pr ju kt vit. Sot, ju keni leje t shkatrroni tortn tuaj t ditlindjes dhe t bni aktivitete t mendura. ", 85. Gzuar ditlindjen fmijs m t mbl n t gjith botn.Edhe 100 Vje! "Ju jeni nj kujtes e mrekullueshme pr kdo q ata e mbushin botn me t pafajshme dhe bukuri prreth. "Asgj prve prqafimeve, puthjeve dhe bekimeve pr voglushin m t bukur q mund t lind ndonjher! Gezuar Ditelindjen! Gzuar ditlindjen e par pr nj engjll t bukur. 159. 145. 130. "Urime 1 Gzuar Ditlindjen pr Vajzat dhe Djemt", 93. T betohem se do t tregoj forcn e gruas. "Ti je vajza ime e veant, kshtu q me t vrtet e meriton nj dit kaq t veant! Duket se sapo keni lindur dje. Urime t bukura pr ditlindjen e par pr vajza dhe djem paraqitur n mesazh by Redaktoret e TMLT n mars 11 2022, - Urime pr ditlindjen e par - Ditlindjet jan dit shum t veanta n jetn e dokujt. "Gzuar ditlindjen e par pr amakzin m t mbl, butonin tim t vogl m t lezetshm. Gzuar ditlindjen, voglush! Mezi pres t festoj 21 vjetorin me ty., 19. Gzuar ditlindjen bukuroshe. T uroj ditlindjen sa m t mir, djali im i dashur! Kur fryni qirinjn tuaj dhe bni nj dshir sot, ju lutemi dshironi q koha t ndaloj s kaluari kaq shpejt. Ne prdorim cookie-t pr t siguruar q ju japim prvojn m t mir n faqen ton t internetit. ", 57. 261. Tezja t do shum., 22. Your email address will not be published. Ju urojm lumturi t pakufizuar, prqafime dhe prqafime pr ditn tuaj t veant! Sot t pash si nj zonjush t gjall, t sigurt, jo m si vajza e vogl e dikurshme. T dua deri n hn dhe mbrapa! "I dashur nip, ti je vrtet nj dhurat nga Zoti, foshnj. Le t ju japin t gjitha vitet prpara jush po aq lumturi sa lumturia q keni sjell n jetn ton gjat vitit t kaluar! 2022 UTME: Publikohen Statistikat e Performancs Kumulative t JAMB, 100 Dshirat, Mesazhet dhe Kuotat Dita m e Mir e Fmijve, Mesazhe Romantike Natn e Mir pr at q ju plqen t shprehni kujdes. Mund t rritesh q t jesh princesha e babit tnd dhe vajza e mbl e mamit. Gzuar ditlindjen e 1-t! Gzuar ditlindjen, e dashur!, 23. Faleminderit q tejkalon do shpres q kam pasur ndonjher pr t pasur nj fmij! Ne vazhdojm t'ju duam do dit e m shum. Tani e tutje, shpresoj t t shoh ndrsa rritesh dita dits! 209. 106. "Sosht kaq e vshtir t besosh se tashm po bn nj vje! , 60. Ditlindja e par m e lumtur pr voglushin!, 94. Kt mngjes m ka rn padashje edhe ndonj lot, ndra prgatita drekn dhe t bra gati pr parashkollor. "Ata thon se nj fillim i mir sht gjysma e betejs! Kjo do t thot vetm se ju ende duhet t rriteni shum. Urimet e mia m t mira dhe shum puthje pr ty, bija ime e dashur! Ju jeni me t vrtet nj n nj milion. Buzqeshja juaj e lezetshme gjithmon hipnotizon akoma. "Ju keni pasur gishta vrtet t vrtet t vegjl, por gjithmon keni pasur nj zemr gjigante. Pr t njohur arritjet e personit: Nj ditlindje mund t jet gjithashtu nj koh pr t reflektuar mbi arritjet e personit gjat vitit t kaluar dhe pr t festuar rritjen dhe suksesin e tyre. "Buzqeshja juaj e bukur sht thjesht gjja m e mir q dokush mund t dshiroj t shoh pas nj kohe t gjat. Asht nj dit shum e veant n jetn ton. 291. "Ju jeni padyshim gjja m e mahnitshme e vogl q kam par ndonjher - T dua, dhe gzuar ditlindjen e par pr ty! Un jam msuesja jote e par, modeli yt i par, dashuria jote e par dhe jam aq e vetdijshme dhe mirnjohse pr kt dhurat. 295. Gzuar ditlindjen e par, pak dashuri. Sepse sht ditlindja juaj, knaquni, argtohuni dhe hani aq tort sa mund t gjeni. "Vajza ime, nuk mund t t bnim kurr nj dhurat aq t mahnitshme sa ajo q na ke br pr nj vit. Gzuar ditlindjen fmijs m t mbl n t gjith botn.Edhe 100 Vje! Bija ime e dashur, nse do t kishte ndonj dit pr t t kujtuar se sa e muar dhe e veant je pr mua, do t ishte sot n ditlindjen tnde. 286. "Zhbllokimi i dhuratave, fryrja e qirinjve dhe argtimi; ka kaq shum pun pr vajzn time t muar - dhe ti je vetm nj! Un do t jem gjithmon me ju prreth. "Ju mund t jeni nj voglush dhe me t vrtet mund t mos ju interesoj, por ne premtojm t festojm ditlindjen tuaj me shklqim dhe dhunti!