Knaquni. Elrondi e kupton rndsin e krijimit t prmbajtjes q angazhon dhe informon lexuesi. Ju jeni individi m i prulur dhe me zemr t mir q kam hasur n do moment. M posht sht zgjedhja jon e urimeve m t mbla dhe m t ngrohta pr ditlindjen dhe mesazhet me tekst pr t'u drguar t dashurit. Bashk do ti plotsojm t gjitha dshirat dhe ndrrat tona t prbashkta. Gzuar ditlindjen, e dashur. Te dua shume. Ditlindjet jan nj koh pr t reflektuar mbi vitin e kaluar dhe pr t par prpara pr t ardhmen. Uroj nj vit t mbushur me gzim, knaqsi dhe t gjitha gjrat e mira n jet. Te dua shume! Faleminderit q jeni kaq t sjellshm dhe t dashur! Ju me ekuilibr ekuilibroni shtpin dhe jetn time. Ti je miku dhe i dashuri im. Askush nuk mund t m bj t qesh si bni ti. Megjithat ti arrin t qndrosh prgjithmon e bukur n emr tim. E gzofsh gjithmon jetn! Gzuar ditlindjen!". Ndonjher ne jemi shum serioz dhe themelor n mnyrat tona t urimit, kshtu q opsionet argtuese t tilla si: Un gjithmon e kufizoj buxhetin tim, kur blej nj dhurat pr ditlindjen, sipas asaj q ai person m bri si nj dhurat n ditlindjen time t mparshme. Jeta jote u bft nj kopsht me lule! Megjithat, ti m ke dashur ashtu si jam dhe m ndihmove t rritem. T dua shum! Gzuar ditlindjen! Edmond Tupja: E kemi t vshtir t komunikojm dhe t mos bjm keq ! Gzuar ditlindjen vllait m t mrekullueshm ndonjher. Gzuar ditlindjen! Sot, shpresoj q t ndiheni t rrethuar nga dashuria dhe lumturia ndrsa festoni nj vit tjetr me kujtime t mrekullueshme. Q do t thot q ju do t jeni n gjendje t keni tortn tuaj dhe ta hani at gjithashtu! N kt dit, njerzit festojn ditn e lindjes dhe fillimin e nj viti tjetr t jets. T gjithve u plqen t ndihen t vlersuar, t vlersuar dhe veanrisht t dashur. Gzuar ditlindjen! Ju sjellni kaq shum gzim dhe knaqsi n jetn time, dhe un jam mirnjohs pr ju do dit. Sot je edhe nj vit m i rritur, dhe m i pjekur, dhe m i dashur pr dua! Gzuar ditlindjen burri! A e duam t ardhmen SULLTANAT pa opozit? N fund t fundit, ju jeni djali/vajza e ditlindjes! Mendova se asnj grua nuk mund ta kishte dashurin time nse nna ime ather t takova. Gjiri juaj mund t jet nj shtpi rehatie. Gzuar ditlindjen. Shkoni pastrojeni kuzhinn dhe na bni darkn. Happy Birthday. Faleminderit q sjell gjithmon gzim dhe dashuri n jetn time. Ne t gjith festojm datn e lindjes do vit me familjar, miq e koleg. Ju keni nj zemr ari dhe un jam i nderuar q ju njoh. Lidhja jon e vllezrve sht dika q t huajt nuk do ta kuptojn kurr. Pr shembull, nj nn ose baba plqen q fmijt e tyre n nj komplot me iftin tjetr t sjellin nj mngjes n shtrat; Mendoj se nuk ka mnyr m t mir pr t filluar ditn e festimit. Msoni t zgjidhni kngt m t mira. Ju uroj, gzuar ditlindjen! Urime, t dashur, ditlindjen e Gzuar pr ju. Qofsh gjithmon i/e buzqshur! Dashuri dhe sinqeritet. Ketu do te mund te gjeni urime per ditelindjen e femijes tuaj! Jeta me ty sht vrtet e mahnitshme. Gzuar ditlindjen. Tallavaja e Rams, banale si si vet qeverisja e tij! ", Duke ju uruar q kalimi i viteve t ruaj iluzionin dhe shpresn q ndjeni pr jetn sot t padmtuar. Gzuar ditlindjen! Shpresoj q ditlindja juaj t jet thjesht si ju - argtuese, e mbl dhe e rrethuar me dashuri! Gjja kryesore pr t ciln jam i pranueshm n jet sht t t adhuroj. Jam me fat q kam nj vlla kaq t dashur. Prandaj, shum i obliguar pr ju q jeni nj bashkshort kaq i shklqyer. Un mendoj se ju eni vllai m i mir n bot. Shume kthime te lumtura te dites! Nj dhurat q do ta ruaj pr pjesn tjetr t jets sime. Gezuar Ditelindjen e dashur! Urime t sinqerta pr ditlindjen e t dashurs suaj n proz Kur e dini se far mendon nj mik, prse ajo buzqesh apo nuk thot asgj, kur mund t lexosh me pamjen e saj dhe gjestet mezi t ndjeshme, kur mendon se ajo sht n shpirt, pa pyetur pr t, kjo sht miqsia e vrtet. "Argtohuni sa t doni, por jo shum, ju jeni n nj mosh t prekshme". Shpresoj q t keni nj bot t mbushur plot lumturi dhe gzim. Vazhdoni t jeni vetvetja juaj e dashur. Gjithashtu, m duhet gjithmon q t mbetet kshtu. Gjithashtu, le t ngarkojn ditt tuaja me sjellje te dhe brohoritje. Ju uroj nj ditlindje t bekuar! Gzuar ditlindjen! Shpresoj q sot tju sjell gzim, lumturi dhe shum urime per ditelindje q vijn n rrugn tuaj. Ti m mbron nga t gjitha problemet e mia. Duke ju uruar nj ditlindje t gzueshme nga nj distanc e largt. Shpresoj q gjithmon do t mund t t bj t lumtur, kshtu si jemi sot. Ndarja thjesht mund t ket marrdhnie m t bazuara dhe m serioze. Fusha e krkuar jan shnuar me *. Un i them faleminderit Zotit vazhdimisht dhe vazhdimisht q m dha nj burr kaq t mrekullueshm si ju. Ti ke qen gjithmon mbshtetsi im m i madh dhe kshilltar i besuar. Gzuar ditlindjen pr ty, zemr! Sot ndoshta do t t bj t buzqeshsh si nj luledielli dhe t qeshsh si nj fmij. Shum e shum kthime t lumtura t dits suaj. Ju gjithmon do t qndroni pr t qen arritja ime m e shquar gjat gjith jets s prditshme. Ju jeni sharmi im me fat. N kt dit t veant, shpresoj ta dini se sa shum do t thot pr mua dhe sa mirnjohs jam pr gjithka q bni. Me kto urim per ditelindje per vellain, ju mund t shprehni dashurin tuaj t vrtet. 2 zogj t nj pend. Ju jeni burri m i kujdesshm dhe m i adhuruar gjall. Jet e vshtir prpara fams, Richard Gere: Haja vetm nj vez n vakt! Me ju, jeta ime sht e mbushur me dashuri, lumturi dhe diversion. Shpresoj q t keni nj bot t mbushur plot lumturi dhe gzim. Gzuar dtlindjen! Kush prfiton nga rritja e mimit t shtpive, populli, apo nj minoranc fare e vogl ? Shummm Shummm Urime per ty. Faleminderit qe mi ke plotesuar te gjitha deshirat dhe me ke mbajtur si nje princeshe! Zgjodha drejt kur t zgjodha ty sepse ti je krijuar pr mua dhe un pr ty. Ktu sht nj tjetr vit i mrekullueshm s bashku. Dhuratat ideale q vajzat duan pr ditlindje, Disa ide t mrekullueshme pr ditlindjen e fmijs tuaj. Gezuar ditelindjen per ty vella. Pr kt vit t ri t jets tnde, pr afeksionin, pr dashurin tnde,pr durimin dhe mirkuptimin tnd! Ndihem shum me fat q t kam n jetn time. 17. T dua pa fund, zemr!. Megjithat, un do t'ju ofroj nj lidhje t thell, prgjithmon tuajn pr ta mbajtur. Kur kam nevoj pr nj mik t mir, t krkoj ty. Prgjithmon n mnyr t besueshme, duke u kujdesur i palodhur pr fmijt dhe un. Gzuar ditlindjen hubby i dashur. Faleminderit q je i till! Ju e dini se jeta juaj mund t jet nj sukses pasi t keni nj eksponent po aq t vrtet sa ju! Mesazhet e ditlindjes pr bashkshortin . Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une . Qoft pr nj mik, vllezrit e motrat, prindrit, bashkshortin, apo t dashurin dhe pr marrdhniet, t dish t drgosh mesazhet e duhura do t forconte prfundimisht lidhjen q ke me ta. Ti je nj nga pjest m t mira t jets sime dhe jam shum krenar q t quaj vllai im. T dua burri im dhe urime ditlindjen. Prve ksaj, sigurohuni q t keni aventura gjat rrugs. Nga LeBron James te Toto Wolff, cilt jan miliardert e rinj n sport, Joe Biden e krahasoi veten me Rupert Murdoch, un dukem si Harry Styles, S shpejti nj libr pr marrdhnien e Johnny Depp dhe Amber Heard. T uroj ditlindjen m t mir, vlla! Ju uroj nj prparim Gzuar Ditlindjen. Gzuar ditlindjen!". Ti je e veant pr mua do dit! Shklqim, vezullim, vezullim, vezullim. Ti je heroi im, vllai im m i mir dhe un uroj m t mirn e mundshme pr ty! Urime per ditelindje te shkurtra. 7-apr-2022 - Esplora la bacheca "Urime per ditelindje" di Liliana File su Pinterest. Faleminderit q jeni burri im. Dua ta dish se une t dua dhe t vlersoj shum. Dashuria jote butsisht m ledhaton zemrn. Eshte ditelindja jote! Gzuar ditlindjen! Natyrisht se sht mir q urimet pr ditlindje [] Pra, nse nna ose babai juaj ka nj ditlindje s shpejti, shkoni n pazar dhe msoni recetat q do t prdorni at dit. Ditlindjet jan nj rast i veant dhe i rndsishm pr t gjith. Kjo ndihmon pr ta br personin e ditlindjes t ndihet i veant dhe i dashur, dhe ndihmon n forcimin e lidhjes mes tyre dhe njerzve q kujdesen pr t. Urime pr vllain m t mir! Ju uroj shum rikthime t ksaj dite. Gzuar ditlindjen, zemra ime. Ti je duke e festuar ditelindjen tende, mirpo une . Gzuar ditlindjen burrit m t dashur, t kujdesshm dhe zemrmir n planet. Ju keni qen gjithmon mbshtetsi im m i madh. Asgj nuk m jep m shum knaqsi sesa prqafon, puthjet dhe prekjet e tua. "Qeshni dhe buzqeshni gjithka q dshironi ndrsa keni dhmb". Ditlindjet e t afrmve tuaj jan t veanta. Urime per ditelindje per djem. Ti je drita e jets sime dhe mezi pres t shoh se far aventura emocionuese do t na sjell viti i ardhshm. Urime ditlindjen pr shokun m t mir q dikush mund t krkoj! Ditlindja jote sht dita m e rndsishme pr mua, zemr! Un dua m vazhdimisht se dje. Urime Per Ditelindje burrit tim te dashur, Kam nderin t kujtoj se ti je njeriu me inteligjent, i durueshem, dhe baba i zoti! "E shtrenjta imegzuar ditlindjen! Un kam nevoj t humbas veten n ju me qllimin q asnj shqetsim t mos mund ta zbuloj gjat gjith jets s prditshme. Gzuar ditlindjen, m i dashuri i miqve! Nj sup brokoli sht ajo far ju duhet, ja si ta prgatisni! N ditt e sotme, sht ditlindja jote mendoj se je e njzet e nnta! Gjithashtu, ju jeni larg shtpis, por nuk keni qen kurr larg zemrs. Un jam i knaqur q jam shoku juaj. Ti je gjithcka per mua. Prano urimet e mia t ngrohta n kt dit dhe jeto do moment t saj! ", "Merrni prqafimin m t sinqert dhe nj puthje t madhe nga nj mik q ju do shum dhe ju uron nj: Gzuar Ditlindjen! Gzuar ditlindjen djalit q m ka mbrojtur gjithmon edhe pse jam m e madhe se ti! Gzuar Ditlindjen, Burri im i dashur! Gzuar ditlindjen burri im i dashur. T gjitha ndrrat e tua t realizohen dhe Zoti t kurorzoft me gjith suksesin n jet. Vllau m i mir i bots, urime ditlindjen. Ju gjithmon keni qen njeriu i fantazis time. Sot sht nj dit e veant pr ty dhe dua t uroj do t mir n jet. Gezuar Ditelindjen! Faleminderit. Ju jeni gjith jeta e dashuris. Gzuar ditlindjen! 1. Gzuar ditlindjen! Ndrsa ecni npr gjurmt e jets, ja ku shpresojm q t mos prdorni rrug t shkurtra. Pas prosperitetit tim, t kisha ty. Gzojeni festimin e ditlindjes tuaj. Gzuar ditlindjen, vlla! Un nuk mund t'ju ofroj diamante; Un nuk mund t'ju ofroj ari. Gzuar ditlindjen. Ti je i sjellshm, i dashur dhe gjithmon di t m bsh t qesh. Zoti t doj dhe kujdeset pr ty, ashtu si bre pr mua. 10 arsye pse nuk duhen ftuar palaot n televizion, Sot i sht zn fryma gjith Tirans, me 1.8 mln m2 ndrtim qyteti po shprfytyrohet dhe risku i sistemit bankar, Zelli i veant pr t mirkuptuar Serbin, Angela Merkel: Bra gjithka q munda pr t parandaluar konfliktin n Ukrain, Prodhuesi i dronve Bayraktar, pasardhsi i mundshm i Erdoganit, Veliaj pr gishtat e Belindit, turp dhe munges maturie, Anton Chekhov: 8 cilsit e nj njeriu t kulturuar, Honor de Balzac, disa thnie t veanta pr femrat, Kur t vdes, i dua duart e tua mbi syt e mi NGA PABLO NERUDA, Kur jan njerzit m t mir? Shpresoj q t keni nj bot t mbushur plot . Gzuar ditlindjen individit m t veant n jetn time. S bashku do t krijojm shum kujtime t mira. Q nga momenti kur u njohm, ajo ka ndriuar do dit me dashurin dhe kujdesin e saj. Burri juaj sht shoku juaj m i mir, i dashuri juaj dhe ai q kompleton shpirtin tuaj. Aktorja e Teatrit t Kukullave kritika prindrve: Mos i lini fmijve celulart n dor dhe vet rrini rehat, ifti i 2 milion pemve n Brazil dhe pema e 1 miliont e kryebashkiakut t betonit, Disa zagar me ndihmn e pushtetit vodhn vuln e PD, Sekreti i Erling Haaland! Urime ditelindjen! Gzuar ditlindjen video q mund t'i drgojm me email ose n rrjetet tona sociale. M e mira nga t gjitha, sht e mundur t personalizoni deri n detajet e fundit. Rinia n qeverisjen e RILINDJES / 32% e 20-vjearve as n pun, as n shkoll! Ju drgoj urime t ngrohta n ditlindjen tuaj t veant! [] Arsyeja pse jam kaq e lumtur sot sht se Zoti m bekoi me dhuratn m t madhe t jets sime n kt dit. T festojm ditlindjen s bashku sht nj mnyr e mir pr t ringjallur t gjitha kujtimet e fmijris son. Dashuria juaj e ka br jetn time t plot dhe ekstatike. Ju jeni nj mik, udhrrfyes dhe msues i mrekullueshm n jetn time. I uroj nj ditlindje domethnse burrit tim t dashur! 100 Mesazhe dhe Urime pr Ditlindjen e Ngrohjes s Zemrs pr Burrin, Kuotat, Mesazhet dhe Urimet e Vitit t Ri pr t Festuar nj Fillim t Ri, 100 Mesazhet dhe Urimet m t mira t Vitit t Ri pr t dashurin, 90 Mesazhe Romantike t Vitit t Ri pr Dashamirt me Fjal Stimuluese, Urimet m t mira pr Krishtlindje dhe Vitin e Ri pr Familjen dhe T Dashurit, Kuize pr karriern pr t'ju ndihmuar t gjeni nj pun t re pr Vitin e Ri, Mesazhe dhe Urime t Vitit t Ri pr Miqt, Familjen dhe T Dashurit, urime per ditelindje per burrin per facebook, urimet e ditlindjes pr burrin n anglisht, gezuar urimet e ditelindjes per burrin nje linje. Nuk ka nj dit. sht koha pr t vendosur objektiva dhe pr t marr vendime pr vitin e ardhshm, qofshin ato personale apo profesionale. ", Ekziston nj dit e veant n vit, n t ciln ne kujtojm se sa e bukur sht t ndash jetn me ty. Ju jeni nj person i veant dhe un jam i lumtur q ju njoh. Kartat tipike q mund t blejm n nj dyqan dhuratash ose ato imazhe q i gjejm n internet. Dashuria e jets time, urime ditlindja. fardo q ndodh gjat jets s prditshme, e kuptoj se ku ka rndsi n zemrn time q mund t mbshtetem gjithmon n dashurin tuaj. . Te dua shume. Pr prindrit, sht koha pr t reflektuar pr vitin e kaluar dhe pr t'u ndjer krenar pr t gjitha arritjet e fmijs s tyre. Mosha juaj po zgjerohet, po kshtu edhe dashuria ime pr ju. Le t zgjas prgjithmon dashuria jon. Prandaj ne po ju japim disa ide se si ta uroni pr ditlindje t dashurn ose t dashurin tuaj! Urime vllau im, miku im! Gzuar ditlindjen Sandra! Gzuar ditlindjen urime pr ju, miku im. Faleminderit q e bt fmijrin time t mbl dhe t paharrueshme. Gzuar ditlindjen, biri im i dashur! Gjithashtu, ju uroj nj ditlindje t lumtur. Gjithashtu, nse m lejoni t'ju vendos n nj kavanoz shum, do t'ju ofroja mikut tim t dashur, si dhurat, t leht nga sipr. Duke i uruar nj ditlindje jashtzakonisht t lumtur nj dashurie t mrekullueshme! Gzuar ditlindjen bashkshorti! Si thua ta prgzojm ditlindjen tnde si epoka t shkuara? Sot t drgoj prqafimet e mia pr ditlindje. Zemra ime rreh si e nje femije per ty. Kur nj person ka nj ditlindje, zakonisht antart e familjes dhe miqt e ngusht jan t ngazllyer pr kt; pasi sht dita kur un erdha n bot, prandaj sht pran nesh. Gzuar ditlindjen burri im! T dua m shum se sa mund ta imagjinosh. Un jam kok e kmb i dashuruar me ju. Un jam mirnjohs pr do dit t vetme q mund t kaloj me ju pran meje. Ju duhet t jeni t lumtur q keni gruan m t mrekullueshme n t gjith botn. Dashuriae jets time, urime ditlindja. Ajo sht personi m i kujdesshm, m mbshtets dhe i dashur q njoh. Ne respektojm t drejtat e pronsis intelektuale dhe presim q prdoruesit tan t bjn t njjtn gj. Gzuar ditlindjen vlla! Prandej ne kemi zgjedhur urimet m t mira. Prvese jan nj koh pr fest dhe reflektim, ditlindjet jan gjithashtu nj mundsi pr rritje dhe zhvillim personal. Mund t jetoni nj mij vjet m shum! Shpresoj q deri nfund t jets t jem n krahun tnd. Vllai im i dashur, t uroj nj vit shum t lumtur dhe t gzuar n vazhdim. Mund t zbuloni t gjitha arritjet q dshironi gjat gjith jets s prditshme. Amen! U realizofshin t gjitha dshirat tuaja pr ditlindjen dhe u bft q ky vit tju sjell gzim, dashuri dhe prmbushje. Zoti ju bekoft prher dhe gjithmon. Ju uroj m t mirat e sotme dhe do dit n t ardhmen! Gjithashtu, ju nuk mund t'i prisni kraht tan. Un gjithmon e kufizoj buxhetin tim, kur blej nj dhurat pr ditlindjen, sipas asaj q ai person m bri si nj dhurat n ditlindjen time t mparshme. Gzuar ditlindjen! Ndonjher ne nuk dim si t bjm urime pr ditlindje, kshtu q kemi prpiluar nj larmi t madhe t tyre; t kesh t gjitha llojet (argtim, bukuroshe, dashuri) dhe pr kdo (nn, fmij, motr, fmij). Urime Ditelindjen djali im, Urime Ditelindjen bija ime! Shoqja ime e dashur, urime! Shpresoj q fati i jets kurr t mos na ndanI lutem zotit q syt ton afr njeri tjetrit ti mbanSepse vetm n syt e tu e shoh kuptimin e jetsShikimin tnd un e kam ushqim t vetvetesNj Urim t fundit pr sot duhet ta shnojmShpresoj q jetn s bashku ta prfundojm. Nuk ka problem nse nuk shihemi do dit. Sa buzqeshje keni buzqeshur ndonjher? Ndihem krenar dhe me fat sepse kam nj vlla si ty. Ne kemi br 65 nga zgjedhjet tona m t mira. Ti je shndoshja ime racionale. Gjithashtu, ju qofshin nj jet t shndosh dhe t gzuar gjat gjith viteve. Gzuar ditlindjen! Urime pr ditelindje pr vajzn/djalin tim t dashur q e ka br jetn tone kaq t veant dhe kuptimplot. Ju sjellni kaq shum dashuri dhe pozitivitet n bot dhe un jam mirnjohs q ju kam n jetn time. Ne kemi nj tendenc pr t fluturuar lart dhe pr t knduar. Ju jeni nj kryevepr, nj vepr e jashtzakonshme e Zotit, e pikturuar nj goditje n nj koh me detaje t lavdishme. T uroj gjith t mirat e ksaj bote. Gzuar ditlindjen dashuria ime, zemra ime, gruaja ime. Ti vazhdon t m tregosh t drejtn. Te dua gjithmone! Etiketa: urime per ditelindje per burrin per facebook, urimet e ditlindjes pr burrin n anglisht, mesazh qesharak ditlindjen pr burrin, gezuar urimet e ditelindjes per burrin nje linje, si mund ti uroj gezuar ditelindjen burrit tim ne facebook?, statusi i ditlindjes s burrit, urime shpirtrore pr ditlindje pr burrin tim, ngacmimet e urimeve t ditlindjes pr burrin. Gzuar ditlindjen vlla i dashur. Ato shenja n barkun tnd, nj distinktiv nderi i nj gruaje - nj shenj e dashuris pa interes. Un jam nj grua e pasur pasi kam nj burr me zemr t pasur. Nuk ka njeri n kt bot t cilit i besoj m shum se ty. Ka nj fest pr t pasur! Le ta festojm ditn e veant me shum lavdrime dhe lutje kt vit. Jet t gjat dhe t bukur. A mendoni se t qenit m i vjetr sht dika argtuese? "U bft t ktheheni shum e shum vite dhe mos u shqetsoni se antikitet kan m shum vler". T gjithve u plqen t ndihen t vlersuar, t vlersuar dhe veanrisht t dashur. Gzuar ditlindjen burri im i dashur. Ju balanconi punt me shpejtsi. Gzuar ditlindjen! Ju sjellni kaq shum drit n bot dhe un kam fat q ju quaj shok. Zgjimi duke vzhguar fytyrn tnde e mbush zemrn time me gzim. Gjithashtu, pr t'ju uruar ditlindjen! Un te jam mirnjohse q t kam pjese n jetn time! Ka lloje t ndryshme t urimeve t ditlindjes, domethn, duke iu referuar mnyrs se si e bjm at. Megjithat, m falni q ju informoj pr kt n ditlindjen tuaj! https://www.facebook.com/B2N.BeatzVideo by: https://www.facebook.com/DROLFentertainment Le te mos mungoje kurre kenaqesia, shendetlia dhe dashuria ne jeten tende. Sa lot keni derdhur ndonjher? sht e vshtir t besohet se ka kaluar edhe nj vit.